Kontakt

Kontakt

Adresse

Åbningstider

Kontoret er åbent hverdage 09:00 – 16:00 eller efter aftale.

Booking er døgnbemandet på telefon: 70444404 og email: booking@altidvikar.dk

Søg job

Altid Vikar ApS søger løbende vikarer.
Er du dygtig, og ønsker du at blive tilknyttet som vikar – så udfyld vores ansøgningsskema eller giv os et ring på 70444404 hvis du vil vide mere

→ Udfyld ansøgningsskema

Find os på:

Knud Erik Hostrup
Direktør
M: 27 11 51 60 knuderik@altidgruppen.dk
Jens Errebo Larsen
Daglig leder
M: 22 31 49 89 jens@altidgruppen.dk
Stine Toft Christensen
Office Manager
M: 27 11 51 60 stine@altidgruppen.dk
Annette Stæhr
Teamleder Booking
M: 41 31 44 04 annette@altidvikar.dk
Tina Skov Westerberg
Administration og booking
M: 41 43 44 04
tina@altidvikar.dk
Belinda Louise Dønkjær
Booking
M: 40 96 44 04 belinda@altidvikar.dk
Nichlas Alexander Moth
Account Manager
M:
nichlas@altidvikar.dk
Jakob Edelfeldt
Communications Manager
M: 40 86 44 04 jakob@altidgruppen.dk
Scroll to Top