Kontakt

Kontakt

Adresse

Åbningstider

Hverdage 09:00 – 16:00 eller efter aftale.

Booking er bemandet mellem 06:00 og 24:00 på telefon: 70444404 og email: booking@altidvikar.dk

Kontakt@altidvikar.dk

Kontakt@altidseniorvikar.dk

 

Søg job

Altid Vikar søger løbende vikarer.
Ønsker du at blive tilknyttet som vikar hos os – så udfyld vores ansøgningsskema eller giv os et ring på 70444404, hvis du vil vide mere.

→ Udfyld ansøgningsskema

Find os på:

Knud Erik Hostrup
Direktør

M: 27 11 51 60

knuderik@altidgruppen.dk

Nichlas Alexander Moth
Kundechef
Sjælland & Øerne

M: 40 61 44 04
nichlas@altidgruppen.dk

Kasper Sauer
Kundechef
Jylland & Fyn

M: 41 26 44 04
kasper@altidgruppen.dk

Annette Stæhr
Kundeansvarlig

M: 41 31 44 04

annette@altidvikar.dk

Michael Thage Wohlert
Kommunikation & Markedsføring. Projektleder Altid Senior Vikar.

M: 25 34 44 04
michael@altidgruppen.dk

Charlotte Balle
Udviklingskonsulent

M: 40 51 44 04
charlotte@altidgruppen.dk

Christina Hostrup
Uddannelse & HR.

M: 2514 44 04
christina@altidvikar.dk

Tina Skov Westerberg
Personalekonsulent Administration

M: 41 43 44 04
tina@altidvikar.dk

ThereseIMG_3437
Therese Balling
Personalekonsulent

Tlf: 41254404

Therese@altidvikar.dk

Betina Saabye
Personalekonsulent Administration

M: 40 96 44 04
betina@altidvikar.dk

Anita Rasmussen
Personalekonsulent Administration

M: 25 19 44 04
anita@altidvikar.dk

Anne-Sofie Engstrup
Personalekonsulent

M: 22 63 44 04

anne-sofie@altidvikar.dk

Peter Larsen
Adm. medarbejder

 

peter@altidgruppen.dk

Jakob Edelfeldt
IT

M: 40 86 4404

jakob@altidgruppen.dk

Linette Schwarz
Personalekonsulent 
Syd & Sønderjylland 

M: 22854404

Linette@altidvikar.dk

Lisbeth Hede
Personalekonsulent

Tlf.: 25694404

Lisbeth@altidvikar.dk

Jeanette Lund Servé
Faglig leder Booking

Tlf: 25634404

Jeanette@altidvikar.dk

Eliana Khori
Personalekonsulent 

Tlf: 41194404 

Eliana@altidvikar.dk

Mia Egholm Voss
Personalekonsulent

Tlf: 25154404

Mia@altidvikar.dk

Emma Samimi
Personalekonsulent

Tlf: 22984404

Emma@altidvikar.dk

Maria Guldborg
Personalekonsulent

Tlf: 40624404

Maria@altidvikar.dk

René West
Salg- og Rekruttering

Tlf: 41194404

Rene@altidvikar.dk

 

Henrik Danielsson
Økonomi

Tlf: 22784404

Henrik@altidgruppen.dk

Berit Blume
Administration- og Reception

Tlf: 22714404

Berit@altidvikar.dk

Betina Pedersen
Personalekonsulent Jylland & Fyn

Tlf: 22694404

Bepe@altidvikar.dk

Pernille Kjer Jessen
Personalekonsulent Jylland & Fyn

Tlf: 40814404

Pernille@altidvikar.dk