Kontakt

Kontakt

Adresse

Åbningstider

Kontoret er åbent hverdage 09:00 – 16:00 eller efter aftale.

Booking er døgnbemandet på telefon: 70444404 og email: booking@altidvikar.dk

Søg job

Altid Vikar søger løbende vikarer.
Ønsker du at blive tilknyttet som vikar hos os – så udfyld vores ansøgningsskema eller giv os et ring på 70444404, hvis du vil vide mere.

→ Udfyld ansøgningsskema

Find os på:

Knud Erik Hostrup
Direktør

M: 27 11 51 60

knuderik@altidgruppen.dk

Nichlas Alexander Moth
Kundechef

M: 40 61 44 04

nichlas@altidgruppen.dk

Annette Stæhr
Personalekonsulent
Teamleder 

M: 41 31 44 04
annette@altidvikar.dk

Michael Thage Wohlert
Kommunikation, Kampagner og forretningsudvikling

M: 25 34 44 04
michael@altidgruppen.dk

Charlotte Balle
Udviklingskonsulent for Altid Senior Vikar

M: 40 51 44 04
charlotte@altidgruppen.dk

Kasper Sauer
Distriktsleder
Syd- og Sønderjylland

M: 41 26 44 04
kasper@altidgruppen.dk

Christina Hostrup
Uddannelse & HR.

M: 2514 44 04
christina@altidvikar.dk

Tina Skov Westerberg
Personalekonsulent Administration

M: 41 43 44 04
tina@altidvikar.dk

Rikke Marboe
Personalekonsulent

M: 25 33 44 04
rikke@altidgruppen.dk

Linea Peistrup
Personalekonsulent
 

M: 22 51 44 04
linea@altidvikar.dk

Betina Saabye
Personalekonsulent Administration

M: 40 96 44 04
betina@altidvikar.dk

Anita Rasmussen
Personalekonsulent Administration

M: 25 19 44 04
anita@altidvikar.dk

Anne-Sofie Engstrup
Personalekonsulent

M: 22 63 44 04

anne-sofie@altidvikar.dk

Peter Larsen
Adm. medarbejder

 

peter@altidgruppen.dk

Jakob Edelfeldt
IT

M: 40 86 4404

jakob@altidgruppen.dk

Linette Schwarz
Personalekonsulent 
Syd & Sønderjylland 

M: 22854404

linette@altidvikar.dk

Søren Lundberg
Personalekonsulent

Tlf.: 25684404

lundberg@altidvikar.dk

Jeanette Lund Servé
Personalekonsulent

Tlf: 25634404

jeanette@altidvikar.dk

Eliana Khori
Personalekonsulent 

Tlf: 41194404 

eliana@altidvikar.dk

Matilde Florentz Stæhr
Personalekonsulent

Tlf: 25394404

matilde@altidvikar.dk

Lone Hansen
Personalekonsulent

Tlf: 40814404

lone@altidvikar.dk

Henrik Danielsson
Økonomi

Tlf: 70444404

Henrik@altidgruppen.dk