Kontakt

Kontakt

Adresse

Åbningstider

Kontoret er åbent hverdage 09:00 – 16:00 eller efter aftale.

Booking er døgnbemandet på telefon: 70444404 og email: booking@altidvikar.dk

Søg job

Altid Vikar ApS søger løbende vikarer.
Er du dygtig, og ønsker du at blive tilknyttet som vikar – så udfyld vores ansøgningsskema eller giv os et ring på 70444404 hvis du vil vide mere

→ Udfyld ansøgningsskema

Find os på:

Knud Erik Hostrup
Direktør
M: 27 11 51 60 knuderik@altidgruppen.dk
Jens Errebo Larsen
Daglig leder
M: 22 31 49 89 jens@altidgruppen.dk
Stine Toft Christensen
Office Manager

M: 22 57 51 60
stine@altidgruppen.dk

Annette Stæhr
Personalekonsulent
Teamleder 

M: 41 31 44 04
annette@altidvikar.dk

Tina Skov Westerberg
Administration

M: 41 43 44 04
tina@altidvikar.dk

Betina Saabye
Personalekonsulent

M: 40 96 44 04
betina@altidvikar.dk

Anita Rasmussen
Personalekonsulent

M: 25 19 44 04
anita@altidvikar.dk

Nichlas Alexander Moth
Salgschef

M: 40 61 44 04
nichlas@altidgruppen.dk

Jakob Edelfeldt
Digitalisering

M: 40 86 44 04
jakob@altidgruppen.dk

Scroll to Top